KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12064481
nr 1206 4481
Blandteknik
Alfred H Taylor, barn, signerad, 1840,43x36
Kondition: skadad ram
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:06:15
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
All världens barn (Lisa Larson)